Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Flaka Krelani duket provokuese ndërsa pozon me fustan rrjete

Këngëtarja e njohur shqiptare, Flaka Krelani, ka tash e sa muaj që është shpërngulur në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ajo atje ka nisur një jetë të re me shpresën edhe për të ndërtuar një karrierë amerikane në muzikë.

Teksa po qëndron në New York, Krelani po tregohet mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, duke ndarë me ndjekësit fotografi të ndryshme nga jeta e përditshme.

Së fundmi, ajo publikoi për fansat disa imazhe të reja, ku shfaqej mjaft tërheqëse dhe provokuese e veshur në një fustan rrjete.

Duke qenë e kujdesshme që të mbulojë pjesën e gjoksit me flokët e saj, këngëtarja nga Gjakova nuk lejoi që dekolteja e saj të tregonte më shumë se që duhet.

Pëlqimet dhe komentet nga ndjekësit e saj të Instagramit nuk munguan, me shumicën prej tyre që e komplimentonin për vitalitetin dhe linjat trupore.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...