Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Formacionet e mundshme: Roma-Cluj, Kumbulla nga minuta e parë

Roma është nikoqir i CFR Cluj në ndeshjen e xhiros së tretë të fazës grupore në Ligën e Evropës.

Giallorossët kanë regjistruar një fitore dhe një barazim në dy ndeshjet e para dhe kanë katër pikë, po aq sa edhe kundërshtari i sotëm (e enjte).

Trajneri i Romës, Paulo Fonseca, pritet ta përfshijë në formacionin startues mbrojtësin shqiptar, Marash Kumbulla.

Formacioni i mundshëm i Romës: Pau Lopez; Ibanez, Fazio, Kumbulla; Bruno Peres, Cristante, Villar, Spinazzola; Pellegrini, Mkhitaryan; Borja Mayoral.

Formacioni i mundshëm i Cluj: Balradean; Susic, Manea, Ciobotariu, Camora; Djokovic, Hoban; Rondon, Paun, Daec; Debeljuh.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...