Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Fushë Kosovë, policia shpëton një fëmijë 4-vjeçar që ishte mbyllur vetëm brenda një banese

Policia e Kosovës ka arritur ta nxjerr një fëmijë 4-vjeçar nga banesa në të cilën ishte mbyllur vetëm.

Rasti ka ndodhur në rrugën “Theranda” në Fushë Kosovë rreth orës 17:20.

Këtë për Klan Kosova e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë Bajram Krasniqi.

“Më 05.09.2020, rreth orës 17:20, policia është njoftuar i se në rrugën ‘Theranda’ në Fushë Kosovë, një fëmijë (rreth 4 vjeç) kishte dal në dritare të banesës në katin e parë. Njësiti policor në bashkëpunim me qytetarë kanë siguruar një shkallë përmes së cilës policia ka arritur tek fëmija. Fëmija ishte i vetëm në banesë. Policia po merret me rastin”.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...