Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Ganiu uron nxënësit për vitin e ri shkollorë

Shkup, 1 shtator, zhurnal.mk – Kryetari i Komunës së Çairit, Visar Ganiu sot në ditën e parë e cila shënon edhe fillimin e vitit të ri shkollorë, me sipermarësin, Fatmir Etemi dhe deputeten dhe ish drejtoreshën e shkollës, znj.Merita Koxhaxhiku vizituan nxënësit e klasës së parë të shkollës fillore “Imri Elezi”, për të cilët dhuruan çanta dhe paisje shkollore në shenjë inkurajimi dhe mbështetje, përderisa paisje mbrojtëse si dezinficient dhe maska për të mbrojtur shëndetin e tyre.

Ganiu uron gjithë nxënësit për vitin e ri shkollorë, duke iu uruar shëndet, mbarësi dhe sa më shumë dije e njohuri të fituara.

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/2645737892421529

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...