Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Gashi në Tiranë takon Metën

Tiranë, 19 tetor – Sot në vizitë zyrtare takova Kryetarin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.

Në këtë takim vëllazëror biseduam për gjendjen e shqiptarëve në rajon si dhe për thellimin e bashkëpunimit ndërshqiptar si detyrë kombëtare.

Gjithashtu e falënderova z. Meta, për bashkëpunimin e deritanishëm, i cili shfaqi gatishmërinë që të ndihmojë në fuqizimin e kësaj fryme.

Sot në vizitë zyrtare takova Kryetarin e Republikës së Shqipërisë, Ilir Meta.Në këtë takim vëllazëror biseduam për…

Posted by Afrim Gashi on Monday, October 19, 2020

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...