Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Genc Prelvukaj ka një datë të re për këngën “Mungon”

Genci tregoi datën e këngës së re.

Genc Prelvukaj ka kohë që ka paralajmëruar një projekt të ri muzikor me titull “Mungon”.

Kënga ishte planifikuar të publikohet më 1 nëntor, por përmes postimit të fundit, artisti njoftoi se kënga lansohet nesër (e enjte).

“Mungon” Neser ne oren 12:00″, ka shkruar këngëtari në Instagram.

Projekti në fjalë është pjesë e albumit të ri të Genc Prelvukajt “Gentivs II”, i cili do të publikohet që nga ky muaj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...