Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Georgina Rodriguez shfaqet e lumtur në krahët e Cristiano Ronaldos

Georgina Rodriguez gjatë ditës së diel ka ngjallur reagime të shumta të fansave.

Një gjë e tillë ka ndodhur pasi ajo ndau një imazh ku shihet e lumtur në krahët e partnerit të saj, Cristiano Ronaldo, shkruan Daily Mail.

Fotografinë zeshkania e ka ndarë në rrjetin social Instagram, ndërsa mori komente të panumërta nga ndjekësit.

“Gjithçka e imja”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Dyshja janë shfaqur të veshur në mënyrë elegante, kurse më shumë mahniti Georgina me fustanin e kuq.

Po ashtu, ajo ka vënë në pah edhe linjat e bujshme trupore, për të cilat stërvitet në mënyrë të vazhdueshme në palestër.

Vlen të përmendet se për një periudhë të shkurtër Ronaldo ka qenë në vetizolim, pasi rezultoi pozitiv me coronavirus.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...