Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Gjendet drogë në Vizbeg të Shkupit, arrestohen tre persona

Shkup, 24 shtator – Sot pas orës 15:00, pas informacioneve paraprake policia ka kryer bastisje në Vizbeg të Shkupit, në shtëpinë dhe lokacionet nën pronësi të I.P. (38).

Gjatë kontrollit policia në oborr ka gjetur marihuanë në tetë vazo si dhe 12 rrënjë tjera, të cilat kanë qenë në fazën e tharjes. Në të njëjtin lokacion gjithashtu është gjetur laborator për prodhimin e vajit të kanabisit.

Policia në vendngjarje ka hasur në dy persona, P.V. (38) dhe G.J.(39), nga ku në shtëpinë e G.J. është gjetur marihuanë e gatshme për shitje si dhe shiringa të mbushura me vaj të gatshëm për shitje.

MPB njofton se gjatë aksionit policor janë arrestuar tre persona.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...