Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Gjendet i vdekur një person në Kaçanik

Në raportin 24 orësh të Policisë së Kosovës, është raportuar për një vdekje të dyshimtë në Kaçanik.

“Dje në Kaçanik rreth orës 21:05, është raportuar për një vdekje të dyshimtë”

Viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij.

Me vendim të prokurorit, trupi i pa jetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...