Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Gjendet në afërsi të Shëngjinit një jaht i braktisur, detajet e para

Një jaht është gjetur i braktisur në afërsi të Shëngjinit.

“Panorama” mëson se jahti ishte me flamur slloven dhe po punohet nga rojet kufitare të Shëngjinit për ta ankoruar në port.

Nuk dihet ende dinamika e ngjarjes, por autoritetet kanë nisur hetimet në lidhje me ngjarjen.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...