Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Gjendja e deputetit Ziberi drejtë stabilizimit

Shkup, 8 shtator – Pas informacionit që deputeti i BDI-së, Arben Ziberi ishte i shtruar në Klinikën Infektive, në profilin e tij në Facebook, informacioni u konfirmua nga bashkëshortja e tij dhe ajo shkroi se tani gjendja e tij është e qëndrueshme.

Sipas njoftimit, pas testimit për Covid – 19 dhe përkeqësimit të shëndetit, Ziberi u pranua në Klinikën e Sëmundjeve Infektive, shkruajti gruaja e tij.

-Që dje, gjendja e tij është më e qëndrueshme dhe më e përmirësuar. Kujdesu për veten dhe mbroji të afërmit e tu, tha ajo.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...