Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Gjithçka gati për fillimin e procesit edukativo – arsimor në kopshtet për fëmijë të komunës së Çairit!

Shkup, 8 shtator – Gjatë gjithë kësaj periudhe në bashkëpunim me udhëheqësitë e kopshteve për fëmijë “Fidani” dhe “Borëbardha” u përkujdesëm për realizimin e të gjitha masave preventive të definuara në protokolet shëndetësore për mbrojtje nga virusi Covid 19, pastruam, dezinfektuam dhe pajisëm me mjetet e nevojshme higjienike këto hapësira që dita e nesërme ti gjejë fëmijët tanë në hapësira të sigurta për mirëqenien e tyre shëndetësore.

Me vëmendje do të përcjellim mbarëvajtjen e procesit edukativ duke qenë në gatishmëri të plotë për t’iu përgjigjur çdo nevoje që kanë kopshtet për fëmijë. Stafit të kopshteve dhe fëmijëve ju uroj fillim të mbarë dhe shumë shëndet!

https://www.facebook.com/VisarGaniu.Cair/posts/2626216391040346?tn=-R

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...