Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Grabitje e armatosur në Prishtinë

Një grabitje e armatosur ka ndodhur dje në një lokal në Prishtinë.

 Dy të dyshuar nën kërcënimin e armës kanë grabitur para nga arka e lokalit dhe kanë ikur në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për të lënduar.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...