Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Grabovci: Nuk jam kontaktuar nga Specialja

Ish-deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Adem Grabovci ka thënë se nuk është kontaktuar fare nga Gjykata Speciale.

Ish-ushtari i UÇK-së, Grabovci ka thënë se smirëzinjtë dhe aleatët e regjimeve të Beogradit, do ndihen keq, ndërsa dashamirët, do i gëzoj ky lajm se nuk është kontaktuar nga askush.

Lexoni postimin e plotë: 

“Pas një deklarate të ‘budallakavt’ të Milaim Zekës, se kinse më është ngritur aktakuza nga Gjykata Speciale, për të iu përgjigjur shqetësimeve të të gjithë miqve e dashamirëve, ju njoftoi se:

Asnjëherë gjerë me tani, as nuk jam kontaktuar nga askush, e lëre më diçka më shumë.

Smirëzinjtë dhe aleatet e regjimeve të Beogradit, do ndihen keq. Dashamirët, do i gëzoj ky lajm.

E ftoj Milaimin, që të paktën familjarët t’i kursej nga këto deklarata sharllataneske….se Ne jemi mësuar më këto paraqitje të tilla”, shkruan Grabovci.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...