Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Haradinaj-Stublla raporton në komisionin për Integrime Evropiane

Meliza Haradinaj-Stublla do të raportoj sot para deputetëve të komisionit për Integrime Evropiane.

Ministrja e Punëve të Jashtme, Meliza Haradinaj-Stublla do të raportojë sot para deputetëve të komisionit për Integrime Evropiane.

Në këtë komision do të bëhet edhe votimi i Programit Kombëtar për zbatimin e Marrëveshjes së Stabilizim-Asociimit (PKZMSA)2020-2024.

Komisioni ku pritet të raportoj ministrja Haradinaj-Stublla do të mbahet në ora 12:00.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...