Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Hilary Duff njofton se është shtatzënë me fëmijën e tretë

Hilary Duff është shtatzënë me fëmijën e saj të tretë.

Aktorja 33-vjeçare bëri njoftimin emocionues në Instagram të shtunën herët në një video të shkurtër me burrin e saj, Matthew Koma.

“Ne po rritemi. Kryesisht unë”, ishte mbishkrimi i yllit të ‘Disney’.

Klipi tregon Matthew prapa Duff duke fërkuar barkun e saj.

Ky do të jetë fëmija i tretë i Hilary, pasi ajo ndan një djalë, Luca, 8 vjeçar, me ish-burrin e saj Mike Comrie dhe një vajzë, Banks, një vjeçe me burrin aktual.

Dyshja u martuan në dhjetor të vitit 2019. Në atë kohë, ylli i “Younger” ndau një fotografi të saj dhe të partnerit përpara një makine ku shkruhej ‘Sapo e martuar’.

https://www.instagram.com/p/CGuzRGcDSw1/?utm_source=ig_web_copy_link

Sipas People, çifti u martua në shtëpinë e tyre në Los Angeles.

Të njëjtit u takuan para disa vitesh dhe rindezën romancën e tyre për herë të tretë në fund të vitit 2017.

Në tetor 2018, Duff solli në jetë vajzën e tyre.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...