Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Hoti sot mbledhë Qeverinë në ora 15:00

Mblidhet Qeveria në orën 15:00.

Të mërkurën do të mblidhet Qeveria e Kosovës e drejtuar nga Avdullah Hoti.

Mbledhja qeveritare do të nisë nga ora 15:00 dhe pritet të diskutohen 12 pika të ditës.

Në mbledhjen e 29-të me radhë, ndër të tjera, do të shqyrtohet Projektligji për ratifikimin e marrëveshjes financiare IPA 2019, ndërmjet Republikës së Kosovës dhe Bashkimit Evropian.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...