Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

HTC Desire 20 Pro lansohet në Evropë

Telefoni i ri i HTC-së, Desire 20 Pro, nga tani është në dispozicion për para-porositje në tërë Evropën.

Përmes uebfaqes së HTC-së, telefoni i ri është në shitje është në Britani të Madhe, Francë, Spanjë, Itali, Poloni dhe Holandë, me çmim prej 279 euro për modelin me 6 GB RAM memorie dhe 128 GB memorie të brendshme, transmeton KOHA. Po ashtu, dërgesat e para për Desire 20 Pro, pritet të fillojnë nga 24 gushti.

HTC Desire 20 Pro vjen me ekran 6.5-inç IPS LCD me rezolucion prej 1,080 x 2,340 pikselë, kamerën e përparme prej 25 megapikselë dhe në pjesën e pasme katër kamera (48+8+2+2 megapikselë). Po ashtu, anash e ka edhe skanerin për gishta.

Gjithashtu, Desire 20 Pro punon me procesor Snapdragon 665 dhe baterinë prej 5,000 mAh që mbushet me shpejtësi prej 15W.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...