Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

Dua Lipa ka thënë se së shpejti do të sjellë një këngë të re.

Këngëtarja kosovare me famë botërore ka thënë gjatë një interviste se planifikon të nisë së shpejti punën për të sjellë diçka të re për fansat e saj.

“Do të punojë për një këngë të re sidomos tani që jam duke pritur për turneun të cilin shpresoj se do të mund ta zhvillojë në shtator”, është shprehur Dua, transmeton Koha.net. Në intervistën e shkurtër të publikuar në YouTube, Dua ka folur edhe për këngën e saj të fundit “We’re Good” dhe kuptimin e saj.

Dua ka shënuar një arritje të madhe gjatë këtij muaji duke marrë edhe një çmim nga akademia muzikore “Grammy”.

Ajo ka marrë çmimin “Best Pop Vocal Album” për albumin e saj të fundit “Future Nostalgia”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Katy Perry do të bashkëpunojë me Taylor Swiftin

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...