Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

Një ‘Rapunzel nga jeta reale’ thotë se ajo nuk i ka prerë flokët për 17 vjet, pasi bëri një bast me një shoqe si adoleshente.

Daira Gubanova, 34, nga Banaul, në Rusinë jug-qendrore, filloi të rritë flokët e saj kur ishte 14-vjeçare dhe tani ka gati dy metra gjatësi.

Flokët e saj të valëzuar dhe të artë tani kanë gjatësinë 172 cm dhe nuk janë prekur nga gërshërët që nga dita kur filloi garën në oborrin e shkollës me shoqen e saj.

Të pasionuar nga flokët e saj, instagrami i Darias ka më shumë se 184 mijë ndjekës. Derisa ajo vet thotë se meshkujt i pëlqejnë flokët e saj dhe femrat shpesh herë janë më negative.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

Ja se si duket hoteli më i lirë në Evropë, çmim për një natë është i mahnitshëm

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...