Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

I dashuri e la për shkak të peshës, 27-vjeçarja humb 76 kilogramë dhe i “lë” pa fjalë të gjithë

Pesha ishte shkaku kryesor që dërgojë në ndarjen e Alida Dreyer nga i dashuri i saj. 27-vjeçarja peshonte 145 kilogramë, një peshë kjo e përftuar si rezultat i shumë ushqimeve me përmbajtje yndyrore dhe sheqerna.

Alida ka zbuluar se i dashuri ishte justifikuar për ndarjen, duke thënë se ishte shumë e shëndoshë. Për këtë motiv, e reja vendosi të dobësohet dhe të humbasë plot 76 kilogramë.

Tanimë peshorja tregon 69 kilogramë. Në një intervistë për mediat vendase, e reja ka zbuluar se në shkollë e tallnin, e për këtë shkak më shumë se disa herë ajo ka tentuar të vetëvritet. Humbja në peshë u arrit falë një diete strikte, të cilën Adila e zbatoi me rigozitet.

Gjithashtu ajo realizoi një operacion për të hequr kilogramët e tepërt, e tani duhet pranuar që rezultati është vërtetë mbresëlënës. Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme. /tch/

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...