Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

I infektuar me COVID-19/ Vdes farmacisti korçar

Romeo Zallëmi nga Korça me profesion farmacist, humbi betejën mëngjesin e kësaj të enjteje prej koronavirusit.

Mësohet se Zallëmi ka qënë i shtruar për disa ditë në spitalin e Korçës.

Ai ndodhej në terapi intensive dhe, pavarësisht punës së mjekëve, ndërroi jetë.

Romeo Zallëmi vdiq në moshën 85-vjeçare.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...