Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

I ngatërruan Lamborghinin, shqiptari nga Kosova arrestohet në doganë dhe i marrin makinën

Emisioni “Stop” në Tv Klan këtë të mërkurë ka trajtuar denoncimin e një qytetari nga Kosova, i cili u arrestua në Morinë në Korrik të këtij viti dhe Prokuroria po vijon t’i mbajë makinën të bllokuar.

Bëhet fjalë për Labinot Ramadanin, i cili prej vitesh jeton në Zvicër dhe zotëron një makinë të markës Laborghini.

Ramadani si çdo verë edhe këtë sezon preferoi të vinte në vendlindjen e tij për pushime, por u ndalua në doganën e Morinës pasi policia dyshonte se makina e tij ishte e vjedhur. Oficerët e kufirit i kishin thënë atij se makina ishte denoncuar në Interpol dhe se ai do arrestohej dhe mjeti do të mbahej i bllokuar.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...