Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

I njejti fustan: Dua Lipa e veshi vjet e Bebe Rexha sivjet

Ditën e djeshme, u mbajt ceremomia e ndarjes së çmimeve “MTV EMA”, e cila u organizua në kushte të jashtëzakonshme si pasojë e pandemisë.

Shumë të famshëm ishin ‘prezent’ përmes “Zoom” nga vende të ndryshme të botës, që nga Lodra, Los Angeles dhe Rio de Janeiro, e shumë të tjerë pozuan me banera që kishin logot e MTV-s, nga komoditeti i shtëpisë.

Bebe Rexha u shfaq në event me një fustan të shkurtër nga Christopher Kane, kombinim shumë sensual i dantellës me saten, dhe çizme të gjata përmbi gjunj.

E foto e mbrëmjes, ajo i realizoi me banerin e MTV-së, në podrumin e shtëpisë.

Fustani që ajo kishte veshur, na kujtoi një të Dua Lipës, kur u paraqit në “Brit Aëards”, në vitin 2019. Për dallim nga Bebe Rexha, ky i Duas ishte më i gjatë dhe ngjyrë rozë, por i njëjti dizajn nga Christopher Kane, për pjesën e sipërme.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...