Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

I shkaktoi makthe fëmijës, largohet nga puna edukatori i mbuluar me tatuazhe

Një edukator kopshti i mbuluar në të gjithë trupin me tatuazhe, përfshirë edhe pjesën e bardhë të syrit që e ka kthyer në të zezë përmes një operacioni, deklaroi se iu ndalua të jepte mësim, pasi një nga prindërit u ankua se fëmija e tij kishte frikë prej tij.

Sylvain Helaine jepte mësim në shkollën fillore “Docteur Morere” në Palaiseau përpara se prindërit e një 3-vjeçari të ankoheshin vitin e shkuar tek autoritetet arsimore, ku u shprehën se djali i tyre kishte makthe natën pasi pa për herë të parë mësuesin.

Autoritetet tashmë kanë vendosur që 35-vjeçari, i konsideruar dhe francezi me më shumë tatuazhe mund të japë mësim për fëmijët mbi 6 vjeç, por jo për parashkollorët, njoftoi të hënën A2news.

Helaine ka lindur në Paris dhe tatuazhin e parë e realizoi në moshën 27 vjeçare. Që nga ajo kohë ai ka shpenzuar mbi 40 mijë euro për të mbushur trupin e tij me piktura.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...