Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Imazhet provokuese të Linda Halimit nga palestra

Artistja e njohur nga Vitia, Linda Halimi, vazhdon t’i mbajë të azhurnuar mjaft mirë fansat e saj.

Këngëtarja, e cila njëherësh është shumë aktive me postime të ndryshme, së fundmi ka ndarë disa fotografi atraktive nga palestra.

Duke qenë shumë e fokusuar në këtë pjesë, 26 vjeçarja ka mahnitur ndjekësit me linjat trupore dhe transformimin e bërë.

E veshur tërësisht në sportive, krijuesja e hitit “Ndihmë” duket në formë të mrekullueshme.

Ndryshimi i tillë vjen falë ushtrimeve të njëpasnjëshme dhe kujdesit në masë të madhe ndaj vetes.

Linda është duke punuar në projekte të reja në Amerikë dhe së shpejti pritet të sjell këngën e re.

Ajo po ashtu më parë bëri të ditur se nënshkroi kontratë me kompaninë e famshme, “Universal Music”.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...