Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Infektohet me koronavirus politikani dhe arkeologu i njohur, Neritan Ceka

Koronavirusi ka prekur një tjetër politikan shqiptar. Mësohet se ka rezultuar pozitiv me Covid-19 ish-ministri Neritan Ceka, së bashku me bashkëshorten e tij.

Nuk dihet ende si paraqitet gjendja shëndetësore e çiftit Ceka, por bëhet e ditur se arkeologu dhe gruaja e tij po marrin mjekime në shtëpi.

Gjatë muajve të verës, koronavirusi ka shënuar një përhapje të ndjeshme në vendin tonë, ku ka pasur rritje të ndjeshme të numrit të të infektuarve, por edhe të viktimave.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...