Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Interi i vendosur për Skriniarin, zbulon kontaktet me Tottenhamin

Skriniar nuk do të largohet nga Interi.

Jose Mourinho e do Milan Skriniarin te Tottenham, por Interi thotë se ai nuk është në merkato.

Drejtori sportiv i klubit italian, Piero Ausilio, ka konfirmuar kontaktet me Tottenhamin, por sipas tij, Skriniar nuk është në shitje.

“Skriniar? Do ta përsëris: ka pasur kontakte me Tottenham, por ne e kemi thënë se ai nuk është në shitje dhe nuk kemi pranuar ndonjë ofertë speciale”, deklaroi Ausilio.

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...