Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

iPhone 12 i artë që kushton 24 mijë dollarë

Telefoni i mençur iPhone 12 është ofruar nga prodhuesi rus Caviar.

Në varësi të versionit, çmimet fillojnë nga 23.380 dollarë për iPhone 12 Pro me 128 GB dhe shkojnë deri në 24,540 dollarë për iPhone 12 Pro Max me 512 GB, transmeton Telegrafi.

Caviar blen iPhone normal dhe i zbukuron ata. Ata zbukurohen me lule, të cilat Caviar i quan “stil kombëtar rus”.

Shiriti “në formë V” ka për qëllim të simbolizojë fitoren dhe epërsinë. Ekzistojnë gjithashtu 8 diamante me një total prej 0,48 karatësh.

Në faqen e internetit, iPhone i artë reklamohet si “magjepsës” dhe gjithashtu “tërheq vëmendjen”.

Nëse doni të shpenzoni pak më pak para për një iPhone 12 “magjepsës”, mund të merrni një variant me lëkurë krokodili në vend të arit në anën e pasme për 5,000 dollarë.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...