Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Irina Shayk pozon e zhveshur

Ajo ka arritur që të pozojë në pothuajse të gjitha magazinat më prestigjioze në botë.

Por, së fundmi Irina Shayk është parë në kopertinën e ‘Vogue’, teksa mori vëmendje me pozat ku shfaqej nudo, shkruan Daily Mail.

Supermodelja përmes pozave provokuese ka theksuar linjat e mrekullueshme trupore, për të cilat komentohet mjaft shumë.

https://www.instagram.com/p/CGkMQeZnQLr/?utm_source=ig_web_copy_link

Për të ruajtur modestinë, 34-vjeçarja ka mbuluar pjesët delikate me disa dizajnë të Donatella Versace.

Në të dyja anët e saj ishte i shkruar edhe emri i saj, ndërsa prapa saj dukej një derë e mbushur me plot gjethe.

https://www.instagram.com/p/CGXr2GTnUdr/?utm_source=ig_web_copy_link

“Ajo që bëj në oborrin e Donatella Versace. Shumë e lumtur të jem në shtëpinë e veçantë të ‘Versace’ për këtë”, është shprehur ajo në përshkrim.

Në mesin e shumë komentuesve ishte edhe këngëtarja shqiptare, Dua Lipa, e cila mahnitej nga bukuria modeles.

https://www.instagram.com/p/CGSq4RgH7cG/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...