Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Ish-ushtari i UÇK-së, Daim Limani: Si e arriti shërbimi Holandez të fus”Spiun” në kabinetin e Abaz Gjukës!

Tetovë, 22 shtator, Zhurnal.mk – Ish-ushtari i UÇK-së nga Tetova, Daim Limani, në një status të tij në rrjetin social facebook, thombon një funksionar të lartë të BDI-së, duke theksuar se si ai arriti të ketë katër poste në Bashkimin Demokratik për Integrim, dhe si ai arriti që lideri i kësaj partie Ali Ahmeti t’i besoj kaq shumë, shkruan Zhurnal.mk

Në statusin e tij, shkruan: “Si e ariti sherbimi Holandes të fus”Spiun” ne kabinetin e Abaz Gjukes”.

Në vazhdën e debatit të krijuar në facebook profilin e Ish-ushtari i UÇK-së nga Tetova, Daim Limani, ai i’u është përgjigjur komentuesve me “Nuk hi më hollsisht por me thjesht KUSH ESHTE KY nga piki si u be me i forti i bdi-së MBRETI I BDI-së si???”

Në vijim ua përcjellim linkun nga debati në facebook profilin e Ish-ushtari i UÇK-së nga Tetova, Daim Limani

https://www.facebook.com/limani.daim/posts/1027340687715923

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...