Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Isuf Lani thotë “Ruje Dinin more vlla”

E keni dëgjuar projektin më të ri nga artisti Isuf Lani? Nëse ende jo mund të shkoni në kanalin youtube e ta dëgjoni këtë ilahi të bukur me titull ” Ruje Dinin more vlla” ku ka një super mesazh të bukur e ku këtë temë e ka treguar edhe vetë Isufi ku e ka publikuar në profilin e tij në facebook. Melodia është mjaft e bukur e punuar nga vetë artisti e teksti nga Mergim Gashi, e videoklipi punuar nga Islam Berisha.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...