Agjencia Zhurnal.KS
Kuriozitete

Ja se si duket hoteli më i lirë në Evropë, çmim për një natë është i mahnitshëm

Coronavirusi ka lënë qindra miliona njerëz në shtëpi, dhe shumë udhëtuan për herë të fundit në vitin 2019. Shumë veta kanë fantazuar dhe lexuar në lidhje me udhëtimet muajt e fundit, dhe shikimet në YouTube gjithashtu po rriteshin. 

Një nga videot më të shikuara në YouTube këto ditë është ajo për hotelin më të lirë në Evropë që Benjamin Rich vizitoi në mars 2019.

Hoteli është i vendosur në një qytet të vogël në Bjellorusi dhe është aq i lirë sa nuk ka emër fare, thotë Rich. Hoteli quhet Hotel.

Çmimi për një natë është 4 euro.

Benjamin i tregoi ekipit në YouTube dhomën e tij me një frigorifer, TV, karrige, shtrat dhe një banjo modeste.

Ai nuk ka pamje, por, siç thotë ai, është i pastër dhe i ngrohtë.

Dhoma, thotë ai, nuk duhet të mbyllet aspak sepse zona është shumë e sigurt.

Rich është shumë i kënaqur me raportin e çmimit dhe performancës në hotel dhe thotë se është vendi i përsosur nëse keni nevojë të flini shumë lirë dhe të vazhdoni udhëtimin tuaj.

Postime të ngjashme

Zgjidhni një flutur dhe zbuloni anët e fshehura të personalitetit tuaj

S.B.

Nusja e bllokuar nga përmbytjet në Australi dërgohet me helikopter në dasmë

S.B.

Një “Rapunzel” në jetën reale, nuk i shkurtoi flokët për 17 vjet

admin

Ja si do të duket qyteti i parë në Mars!

admin

Inskenoi rrëmbimin për të mos shkuar në punë, nuk ia mori mendja se do t’i kushtojë shtrenjtë – policia në Arizona zbuloi të vërtetën

S.B.

Burri nuk arriti të hapte parashutën, instruktori e filmoi atë duke e shpëtuar

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...