Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

“Jam shtruar në Infektiv”, flet Silva Bino: Jam shumë mirë, nuk jam rëndë!

Ditën e sotme u bë me dije se shefja e Epidemiologjisë në ISHP, Silva Bino ka rezultuar pozitive me Covid-19.

Aktualisht Bino gjendet e shtruar në spitalin Infektiv dhe për Fax News ka konfirmuar se nuk është rëndë, por është shumë mirë.

“Unë e shëruar jam besoj tani. Po jam shtruar në Infektiv, por nuk jam rëndë dhe jam shumë mirë. Kam dy ditë. Erdha për tu izoluar më shumë”- është shprehur ajo.

Sakaq ministrja e Shëndetësisë Ogerta Manastirliu i uroi Binos shërim të shpejtë, duke konfirmuar po ashtu se gjendje e saj paraqitet e stabilizuar.

Postimi i plotë:

I uroj shërim të shpejtë prof. Silva Binos, që po trajtohet me kujdes e profesionalizëm nga kolegët e saj në spitalin infektiv në QSUT. Mjekët konfirmojnë se gjendja e saj është e stabilizuar. Dr. Bino të presim të na bashkohesh sa më parë.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...