Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Jennifer Aniston tha se nuk është argëtuese të votohet Kanye, reperi: As seriali ‘Friends’ nuk ishte zbavitës

Gjatë javës së kaluar aktorja e njohur, Jennifer Aniston kishte ftuar fansat të mos e votojnë Kanye West për president.

Përmes këtij paralajmërimi, Aniston kishte bërë të ditur që është duke e votuar Joe Biden, shkruan Daily Mail.

Një thirrje e tillë duket se i ka shkuar në vesh edhe reperit amerikan, i cili nuk e ka lënë pa reaguar.

“Wow, intervista me Rogan i paska shokuar. Seriali ‘Friends’ nuk ishte gjithashtu interesant”, është shprehur 43-vjeçari në rrjetin social Twitter.

Derisa përmendi serialin në të cilin luajti Jennifer, Kanye pati komente të shumta, që u detyrua më pas ta fshijë.

Përndryshe, West shpeshherë ka qenë i inkuadruar në përplasje, pasi të njëjtën e ka bërë edhe me Taylor Swift dhe Amber Rose.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...