Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Johnny Depp humb betejën gjyqësore kundër “The Sun” – Gazeta e kishte konsideruar aktorin ‘dhunues’

Aktori i njohur, Johnny Depp ka humbur betejën gjyqësore kundër gazetës The Sun, të cilët e kishin cilësuar ‘abuzues’.

Depp kishte kundërshtuar të jetë i dhunshëm ndaj gruas së tij, Amber Heard, me të cilën ende është në gjyq, shkruan Mirror.

Sidoqoftë kësaj, artikulli ishte publikuar në vitin 2018, ndërsa u paraqit si në gjykatë nga aktori në verën e vitit të kaluar.

Procesi i saj u mbajt sot, teksa u bë e ditur se gazeta britanike kishte i ishte përafruar të vërtetës që kishte ndodhur.

“Të pandehurit [The Sun dhe Gazetarët e Lajmeve] kanë treguar se artikulli ishte publikuar me fjalë thellësisht të vërteta”, është shprehur gjykatësi Nicol.

Ndërkaq, një nga përfaqësuesit e The Sun është shprehur se gazeta ka filluar me kampanja që vite më parë, kundër dhunës në familje.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...