Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kanye West thotë i vjen të qajë, ndërsa ai dhe Kim menduan ta abortonin vajzën e tyre

Rep-artisti i njohur, Kanye West ka treguar se i vjen të qajë, ndërsa mendon se ai dhe Kim kishin menduar të abortonin vajzën e tyre.

Në një kampanjë presidenciale të mbajtur në South Carolina, ai kishte zbuluar për herë të parë për abortin e menduar, shkruan The Sun.

Në emisionin me Joe Rogan, Kanye kishte treguar se ndihet i dëshpëruar që ka treguar një sekret të tillë familjar.

“Njerëzit panë imazhe ku unë qaja, dhe nuk e dinin arsyen. Por unë qaja sepse përmes atij vendimi, unë dhe Kim nuk do të mund të kishim familje tani”, është shprehur ai.

Mes tjerash ai shtoi: “Ideja e abortit më trishton përbrenda, sepse isha pjesë e një kulture që promovojnë gjëra të tilla”.

Ai përndryshe kishte treguar edhe planet nëse zgjedhet President i SHBA-së, ndërsa shtoi se nuk do e ndryshonte ligjin.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...