Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kate Winslet e trajnoi veten për të mbajtur frymën 7 minuta për xhirimet e Avatar 2

Kate Winslet tregon se si ushtroi veten për rolin e ri.

Kate Winslet, e cila do të luajë një ‘person uji’ në pjesën e dytë të Avatar, bëri ushtrime ekstreme për tu përgatitur për këtë rol, shkruan Mirror.

Aktorja e përkushtuar, Kate, e vuri trupin e saj përmes presionit radikal dhe stresit në mënyrë që të jepte një shfaqje perfekte.

Ish-ylli i Titanikut, Kate, mësoi zhytjen e lirë për pjesën e dytë të filmit dhe pranon se bëri “gjëra tejet të çmendura” për një xhirim nën ujë.

Duke vërtetuar se është e gatshme të provojë kufijtë e saj për rolin emocionues, Kate tha se ajo e trajnoi veten për të mbajtur frymën nën ujë për më shumë se shtatë minuta.

“Unë duhej të mësoja se si të zhyhesha falas për të luajtur atë rol në Avatar, dhe kjo ishte thjesht e pabesueshme, shtoi ajo

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...