Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Keith Groeneveld ndan imazhe duke përqafuar Adriana Matoshin

Vetëm një javë më parë u bë e ditur se Adriana Matoshi ka nisur një lidhje dashurie.

Ajo tashmë ka filluar romancën me futbollistin afrikan, Keith Groeneved, gjë të cilën e ka bërë publike në një paraqitje televizive.

Që nga atëherë, dyshja kanë bërë dedikime për njëri-tjetrin, teksa tani po shijojnë kohën së bashku.

Në një postim në rrjetin social Instagram, Keith ishte ai që ndau një fotografi, ku shihej i përqafuar me Adrianën.

Çifti shihej se kishte dalë për të darkuar në një restorant, ndërsa shijonin pamjen mbresëlënëse para vetes.

Sidoqoftë kësaj, aktorja e njohur për të njëjtën lidhje ka qenë mjaft e përfolur në rrjet, por që shumë figura të njohur i dolën në mbështetje.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...