Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kendall Jenner kujton pushimet përmes imazheve ku shfaq linjat trupore trupore

Modelja Kendall Jenner, sapo është kthyer në Los Angeles, pasi festuan ditëlindjen e Kim Kardashian në një ishull privat.

Por, ajo duket se është ende nostalgjike për verën, pasi në rrjetin social Instagram ka ndarë imazhe atraktive, shkruan DailyMail.

24-vjeçarja ka shfaqur linjat e bujshme trupore, ndërsa shihej e veshur me një palë bikini me përmasa më të vogla.

Flokët e saj brune kishte zgjedhur që t’i lë të lakuara mbi supe, ndërsa nuk kishte përdorur fare makijazh.

Po ashtu në vesh ajo mbante një lule, kurse shihej edhe duke shijuar një ‘smothie’.

“Lokacioni është sekret”, ka shkruar ajo në përshkrimin e imazhit.

Në të njëjtin postim ajo solli një sërë fotografi, por që vetëm dy prej tyre ishin të modeles, e veshur me bikini.

Kujtojmë se bukuroshja brune është duke u komentuar edhe për daljet e shpeshta me Devin Booker, e që ka nxitur aludime se mund të jenë në lidhje.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...