Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Këshilltari politik gjerman, Henze i kthehet Ramës: Koha jote ka mbaruar! Je i papranueshëm për Europën

Këshilltari politik gjerman, Martin Henze ka replikuar me Kryeministrin Edi Rama në Twitter lidhur me votimin e Kodit Zgjedhor.

Në reagimin e tij, Henze shkruan se Edi Rama nuk përfaqëson Shqipërinë dhe është i papranueshëm për Europën.

“Flet një kryeministër i dyshuar si i përfshirë në manipulimin e zgjedhjeve, i cili ka hequr shtetin e së drejtës. Ai përfaqëson Shqipërinë. Ti je i papranueshëm për  Evropën. Koha jote ka mbaruar”,- shkruan Martin Henze në reagimin e tij drejtuar kryeministrit Edi Rama.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...