Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kida befason fansat me ndryshimin në dukje, merr vëmendje me stilin e veçantë të flokëve

Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit, Kida, vazhdon të jetë emër shumë i pëlqyer për publikun.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale dhe shpesh befason fansat me postimet që bën.

Këtë herë, krijuesja e hitit “Moti” mori vëmendje të madhe me stilin e flokëve e pamjen e veçantë.

Biondja, e kthyer në rozë, mahnit me ndryshimin në dukje teksa ka krijuar një stil unik flokësh.

Fotografitë që ndau u komplimentuan mjaft shumë edhe nga miqtë, e fansat që numëron në Instagram.

https://www.instagram.com/p/CFweOfOhJ-8/?utm_source=ig_web_copy_link

Kida njëherësh është mjaft aktive edhe në muzikë, gjersa “Edhe sa” mban titullin projekti që e lansoi për herë të fundit.

Deri më tani, kënga mblodhi mbi nëntë milionë klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...