Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kida nis punën për këngën e re, publikon fotografi nga një studio muzikore

Këngëtarja e njohur shqiptare, Orhidea Latifi apo siç njihet me emrin e artit Kida, ka nisur punën për projektin e ri muzikor.

Artistja, e cila numëron 1.7 milion ndjekës në Instagram, së fundmi njoftoi fansat se ka filluar punën për këngën e re.

Ajo shfaqet në një studio muzikore, ndonëse nuk ka zbuluar më shumë detaje për projektin e radhës.

Kida duket se mezi po pritet për një rikthim në skenë, teksa të fundit këngë e solli në muajin shtator.

“Edhe Sa” deri më tani ka kaluar shifrën e 12 milionë shikimeve në platformën e popullarizuar, YouTube.

Presim të shohim tani se çfarë ka përgatitur krijuesja e hitit “Merri Krejt” për admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...