Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kida zbulon tatuazhin e ri në dorën e saj

Këngëtarja e re Kida, është shumë e pëlqyer nga publiku shqiptar për këngët e saj.

Ajo është aktive dhe mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga jeta e përditshme.

Ndër vite fansat kanë pasur rastin të shohin se si këngëtarja është mjaft e apasionuar pas tatuazheve dhe ka disa të tilla të realizuara në trup.

Së fundmi, Kida ka shtuar një tatuazh më shumë në trupin e saj dhe këtë e ka bërë të ditur përmes një fotografie të ndarë me ndjekësit në InstaStory.

Tatuazhi në fjalë është një fytyrë tigri në dorën e majtë të këngëtares.

Përndryshe, ajo ka të realizuar edhe një tatuazh në dorën e djathtë – e që është një lule e degëzuar.

Kida përndryshe vazhdon të shijojë suksesin e projektit muzikor “Edhe sa”, të cilin e publikoi gjatë verës që lam pas.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...