Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

“Kjo po më vret”, Rita nuk pajtohet që Britania të izolohet sërish

Rita ka reaguar edhe një herë lidhur me izolimin e Britanisë.

Për shkak të rritjes së rasteve të të infektuarve me COVID-19, Britania sot është futur sërish në izolim.

Këtë gjë shumë qytetar nuk e kanë pritur mirë, e mes tyre edhe këngëtarja Rita Ora duket e pikëlluar për këtë vendim.

“Kjo vazhdon të më vret vërtet, izolimi i dytë, le të mos e bëjmë këtë sërish”, ka shkruar Rita në postimin e fundit.

Rita Ora ka kohë që nuk ka qenë aktive me projekte të reja muzikore, por pritet që së shpejti t’i sjell për fansat këngët që i ka punuar gjatë këtyre muajve.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...