Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Komisioni amë shqyrton kërkesën për apanazhë të zyrtarëve, mandati i të cilëve ka përfunduar

Shkup, 27 tetor, zhurnal.mk – Sot, Komisioni Parlamentar për Zgjedhje dhe Emërimet do të shqyrtojë kërkesat për pagë pas përfundimit të funksionit të personave të zgjedhur dhe të emëruar nga Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut.

Në agjendën e Komisionit është edhe Propozim-Vendimi për zgjedhjen e anëtarëve të Komitetit për Marrëdhënie mes komuniteteve.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...