Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë

Komuna e Prishtinës: Qytetari vdiq para sportelit

Një person ka vdekur sot në sportelet e Komunës së vjetër të Prishtinës. Zyrtarë të komunës për Gazetën Express kanë thënë se ai ishte një qytetar, i cili ishte duke marrë shërbime në njërën nga sportelet e komunës.

Viktima ishte rreth moshës 70-vjeç, kështu u bë e ditur nga Policia e Kosovës për Gazetën Express.

Siç njofton policia ata kanë marrë informatën se në orën 8:30 minuta një person është alivanosur dhe pastaj është konstatuar vdekja e tij.

Ndërsa, në media është publikuar edhe një fotografi, ku shihet duke u larguar trupi i pajetë i viktimës nga objekti i Komunës së Prishtinës. /Express/

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...