Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Kreu i Bogovinës kallëzohet në polici për shkak të një kërcënimi

Tetovë, 13 shtator – Kryetari i Komunës së Bogovinës, Albon Xhemaili, është rapotuar në polici për kërcënim.

Dje në orën 11:00, J.I. (39) nga Reçica e Vogël raportoi se vëllai i tij I.I. u thirr në ndërtesën e komunës së Bogovinës ku kryetari e kërcënoi atë, njofton faktor.mk

Sipas kallëzimit penal, në lidhje me të njëjtën çështje përmes telefonit I.I. është thirru edhe nga oficeri i policisë K.A. dhe e kërcënuan atë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...