Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Kryemadhi: 25 prilli, dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve

Teksa motorët e fushatës elektorale janë ndezur, për zgjedhjet parlamentare, kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim,

Monika Kryemadhi, ndan momente nga takimet e strukturave të partisë.

Ajo thotë se 25 prilli do të jetë dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve.

“Të gjithë duhet t’i japim forca drejt 25 prillit 2021, dita kur shteti do rikthehet në shërbim të qytetarëve dhe rinisë së mrekullueshme që kemi. Shqipëria shtëpia juaj”, shkruan Kryemadhi. /a.y/noa.al

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...