Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kurorëzohet reperi S4MM

Reperi i njohur nga Tetova, S4MM, ka ndërmarrë një hap të ri në lidhje me jetën e tij private.

Artisti, i cili shquhet për një sërë projektesh të suksesshme, së fundmi njoftoi se ka kurorëzuar dashurinë e tij me martesë.

Ai dhe partnerja e tij, Filis Ismaili, ditën e djeshme (e enjte) kanë vënë kurorë në Belgjikë – vendin ku jeton dhe vepron kjo e fundit.

Lajmi është bërë i ditur me anë të disa postimeve që janë ndarë nga çifti në rrjetet sociale.

Dyshja duken të mrekullueshëm dhe mjaft të lumtur pranë njëri-tjetrit, në momentet e lumtura që u shpërndanë.

Ndërkohë që S4MM dhe Filis u fejuan gjatë vitit të kaluar (2019).

Reperi po ecën shumë mirë edhe në anën profesionale, gjersa tani është duke shijuar suksesin e këngës “Puerto Rico” – të cilën e solli në duet me reperin Noizy.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...